arco-system.pl
  • arco-system

     

     

  • arco-system

    Utrzymywanie trwałych

    relacji z klientami    

formularz kontaktowy
kontakt
Zarząd firmy
Prezes Zarządu - Zbigniew Rembiesa
mail: zbigniew.rembiesa@arco-system.pl
Wiceprezes Zarządu - Anna Dziwak
mail: anna.dziwak@arco-system.pl
Przygotowanie i realizacja inwestycji
Dyrektor ds. realizacji kontraktów
Michał Kawala

mail: michal.kawala@arco-system.pl
tel. +48 501 624 424
Kierownik budowy - Tadeusz Łątka
mail: tadeusz.latka@arco-system.pl
tel. 48 512 264 219
Kierownik budowy - Tomasz Sośnicki
mail: tomasz.sosnicki@arco-system.pl
tel. +48 512 488 913
Kierownik Robót - Dariusz Janus
mail: dariusz.janus@arco-system.pl
tel. +48 516 136 161
Kierownik Budowy - Paweł Bednarz
mail: pawel.bednarz@arco-system.pl
tel. +48 690 300 914
Kierownik Budowy - Jakub Biolik
mail: jakub.biolik@arco-system.pl
tel. +48 516 136 111
Kierownik Budowy - Krzysztof Dudek
mail: krzysztof.dudek@arco-system.pl
tel. +48 510 461 839
Kierownik Budowy - Marcin Knapczyk
mail: marcin.knapczyk@arco-system.pl
tel. +48 518 291 639
Kierownik Budowy - Mateusz Kutaś
mail: mateusz@arco-system.pl
tel. +48 513-121-518
Inżynier Budowy - Paweł Działowy
mail: pawel.dzialowy@arco-system.pl
tel. +48 698 642 588
Dział przygotowania produkcji
Anna Grzegorzek
mail: anna.grzegorzek@arco-system.pl
tel. +48 507 030 615
Mirella Olszowska-Rozmus
mail: mirella.olszowska@arco-system.pl
tel. +48 519 146 469
Handel
Asystent Zarządu - Bernarda Hyla
mail: biuro@arco-system.pl
tel. +48 509 306 066
Sprzedaż systemów dachów zielonych
i hydroizolacji EPDM - Ewa Rembiesa

mail: handel@arco-system.pl
ewa.rembiesa@arco-system.pl
tel. +48 512 115 815
Sprzedaż materiałów budowlanych
Alicja Winiarczyk

mail: alicja.winiarczyk@arco-system.pl
tel. +48 501 622 332
Doradztwo techniczno-handlowe
Doradca techniczny firmy Carlisle
Paweł Kłys

mail: pawel.klys@ccm-europe.com
tel. +48 502 306 031
Doradca techniczno-handlowy hydroizolacje EPDM
Oskar Krzewiński

mail: oskar.krzewinski@arco-system.pl
tel. +48 502 526 749

Arco System Sp. z o.o.

ul. Unii Europejskiej 24
32-600 Oświęcim
tel./fax +48 33 842 32 95
do góry